Miks me kiusame klienti ja lõpetasime sularahaga tasumise?

Asi pole selles, et meile meeldiks kliente kiusata või me oleksime sularaha kasutamise vastu. Tegelikult on lugu palju sügavam ja keerulisem.

Muutsime tekstiilipesuri rentimise kliendisõbralikumaks

Oleme oma renditeenuse muutnud mugavaks ja kliendisõbralikumaks. Juba pikema perioodi jooksul oleme katsetanud iseteeninduslikku tekstiilipesuri renti. Mis see tähendab? See tähendab, et peale tekstiilipesuri broneerimist (nt helistades, Messengeri kirjutades, broneeringu kinnitus e-maili teel) me saadame uksekoodi, millega klient saab isesesivalt pesuri kätte ning 24 h jooksul tagastada. Lihtne nagu pannkookide või omleti retsept, eks?

Tagasiside ja usaldus

Tulemused on olnud väga positiivsed. Kliendid armastavad vabadust ja mugavust, mida selline võimalus pakub. Nii palju, et otsustasime astuda veel ühe julge sammu – anda võimalus tasuda sularahas. Lõppude lõpuks, kas pole usaldus üks suuremaid väärtusi?

Pahalased ja kadunud pesurid

Paraku aga leidub pahatahtlikke inimesi, kes ei pea lugu ühiskonnas kehtivatest reeglitest, sõbralikkusest ega usaldusest. Üks meie pesuritest viidi “jalutama”. Õnneks saime tekstiilipesuri kiirelt tegutsedes tagasi. Kuuldavasti ühel teisel tekstiilipesuri rentijal nii palju õnne ei olnud ning selliseid juhtumeid võib veelgi olla.

Uus standard: pangalingiga maksmine

Pidasime vajalikus teha mõningaid muudatusi. Tekstiilipesurit saab rentida vabade seadmete olemasolul, eelneval kokkuleppel ning broneeringu kinnitab pangalingiga teostatud makse. See tähendab, et peale makset sõlmite automaatselt Tekstiilipesur.com-ga rendilepingu (https://tekstiilipesur.com/rendi-uldtingimused/). Ja mis kõige parem – see säilitab iseteeninduse võlu.

Kaitstes kliente ja toetades ühiskonda

Pangalingiga maksmine on turvaline. Panga kaudu makseid vahendab usaldusväärne makselahendust pakkuv Montonio (www.montonio.com). Lisaks oleme ametlikult tegutsev ettevõte ja väljastame pangalingiga makstes automaatselt arve e-mailile. See tähendab, et maksame ametlikult riigimakse, mis on suur eelis võrreldes eraisikutelt renditeenuse ostmisega.

Loodame, et mõistate, miks me enam sularahaga arveldamist ei soodusta. Meie eesmärk on pakkuda mugavat, kiiret ja kliendisõbralikku teenust, mis samal ajal annab nii kliendile kui ka meile kindlustunde ja usalduse. Usaldus on üks suuremaid väärtusi.