Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate vastused sagedamini esitatud küsimustele seoses meie tekstiilipesurite renditeenusega. Kui Teil jääb siiski midagi arusaamatuks või on küsimusi, mida siit ei leidnud, võite alati meiega ühendust võtta. Meie meeskond aitab Teid hea meelega.

Kas puhastamise järel jäävad pinnad märjaks?

Pindade niiskusaste pärast puhastamist sõltub paljudest teguritest nagu näiteks kanga tüübist ja selle all olevatest materjalidest, ruumi ventilatsioonist ja temperatuurist. Üldiselt jäävad pinnad pärast puhastamist niiskeks, sarnaselt tsentrifuugimärgadele riietele.

Kindlasti on suvisel perioodil kuivamisaeg tavalisemast lühem, kuna soe ja kuiv õhk aitab kiirendada pindade kuivamist pärast puhastust. Kuid siiski on soovitatav lasta pindadel enne kasutamist täielikult kuivada, et vältida uue mustuse külge hakkamist niisketele pindadele.

Kas tekstiilipesuriga saab eemaldada kõik plekid?

Üldjuhul tekstiilipesuri puhastamisega saab eemaldada enamik plekke, kuid mitte selliseid plekke, mis on tekkinud söövitaval moel ja rikkunud kanga kiuvärvi või tekkinud värvi andvate asjadelt, mis on omakorda kanga ära määrinud. Näiteks, kui valge t-särk pestakse koos punase rõivaga, siis tulemuseks on punase tooniga valge t-särk. Sellist t-särki enam valgeks ei saa. Samuti ei pruugi välja tulla smuuti plekid, mis on olnud mitu aastat tekstiilpinnal. 

Mitu puhastustabletti kulub ühe keskmise diivani puhastamiseks?

Puhastustableti kogus sõltub diivani suurusest, määrdumisastmest ja puhastatava ala suurusest (tuleb arvestada ka vahekohti). Üldjuhul kulub keskmise suurusega diivani puhastamiseks 1-3 tabletti. Ühe Kärcher RM760 tabletiga saab puhastada umbes 2-6 ruutmeetrit, sõltuvalt puhastatava pinna määrdumise astmest. 

Kas puhastamiseks võib kasutada pesupulbrit või Fairy-t?

Soovitame kasutada puhastamiseks ainult pesuriga kaasa tulevaid puhastustablette. Väldi Fairy, pesupulbri või mõne muu pesuvahendi kasutamist, mis suures koguses vahtu tekitavad. Sellised vahutavaid aineid on keeruline välja loputada, mis võib puhastamise protsessi märkimisväärselt pikendada. Lisaks võivad tugevad kemikaalid kahjustada nii tekstiilipesurit kui ka puhastatavat eset. Seetõttu soovitame hoiduda nende kasutamisest.

Mida on võimalik puhastada Kärcher Puzzi 8/1 C tekstiilipesuriga?

Kärcher Puzzi 8/1 C on võimas ja tõhus tekstiilipesur, mis suudab puhastada mitmesuguseid tekstiilpindu. See võimaldab teil puhastada kõikvõimalikke pindu – alates vaipadest ja diivanitest kuni autoistmete ja madratsiteni.

Kas tekstiilipesur Kärcher Puzzi 8/1 C eemaldab edukalt loomakarvad?

Jah, Kärcher Puzzi 8/1 C tekstiilipesur eemaldab edukalt loomakarvad tänu märgpuhastuse meetodile. Märgpuhastus muudab loomakarvad libedaks ning võimaldab neid hõlpsalt tekstiililt eemaldada. Seega, kui soovite puhastada loomakarvadest määrdunud diivanit, autot või vaipa, on Kärcher Puzzi 8/1 C tekstiilipesur selleks suurepärane valik.