Kuna te viimati kontori pehmet mööblit puhastasite?

Kuna te viimati kontori pehmet mööblit puhastasite_result tekstiilipesuri rent

Kes hoolitseb teie ettevõttes toolide ja diivanite puhtuse eest? “Oi, meil on ju koristaja, pole muret,” võiks olla esimene mõte. Aga tegelikult on tõenäolisem vastus „Mitte keegi“. Sestap peab tõdema – võib-olla pole Sa isegi mõelnud sellele. Tõenäoliselt ei paista see mustus ka nii silma, eriti siis kui kangast toolid ja diivanid on tumedat tooni.

Kontori pehmemööbli eest hoolitsemine on olulisem, kui Sa arvata võid. Eriti oluline on hoolitseda kontoritoolide eest, millel terve tööpäeva istume, kohvitass käes ja vahest ka ehk krõbistades mõnda snäkki. Kangast kattega toolid ja kohviruumi diivanid on väga vastuvõtlikud tolmule, mustusele, kohvi- ja toiduplekkidele. Kujuta ette – keskmiselt veedame töötoolil 1500-2000 tundi aastas. Kas Sa kannaksid sama paari teksapükse 2000 tundi ehk 85 päeva järjest pesemata? Ei, eks ole? Peaelgi, soojemad ilmad soodustavad heledate riiete kandmist ja kas tahaksid istuda oma heledate riietega määrdunud toolile või diivanile?

Aga milline on lahendus? Lihtne ja praktiline – rentige meilt tekstiilipesur! Mitmed Tartu kontorid on seda juba teinud ja tulemused on olnud suurepärased. Iga töötaja saab ise oma tooli puhtaks teha, mille tulemuseks on silmnähtavamalt puhtad istumispinnad ja meeldivam töökeskkond. Ühe tekstiilipesuri rentimine 24 tunniks on vaid 20€. Kui kontoris on palju toole, siis võib rentida lausa 7 tekstiilipesurit korraga, et tööjaotus ja puhastus oleks paremini planeeritud ning kiirem.

Miks me seda soovitame? Tekstiilipesuriga puhastus on lõbus ühistegevus ja sunnib töötajaid aktiivselt liigutama oma tooli puhastamiseks. Saab korraldada võistluse, mille võitjaks on see, kelle tool sai kõige puhtamaks (kindlasti teha ka enne ja pärast pildid). Lisaks sellele on tekstiilipesuri rentimine kuluefektiivne. Isegi kui rentida 7 tekstiilipesurit korraga, on kogukulu vaid 140€. Lisateenusena pakume transporti Tartu linna piires kõigest 10€ eest. Puhtam töökeskkond soodustab paremaid töötulemusi. Tekstiilipesurit on lihtne kasutada ja kõik saavad sellega hakkama. Kasutusjuhendid on saadaval nii tekstina kui ka videona.

Ja mis siis, kui tool jääb pärast puhastust niiskeks? Kui teha puhastus peale lõunat, on tool hommikuks kuiv. Või veel parem – tee puhastus reedel ja jäta puhastatud toolid ja diivan nädalavahetuseks kuivama. Nii saab alustada uut töönädalat puhtalt toolilt või kohviruumi diivanil.

Kas väljastame ettevõtetele ka arve? Jah, muidugi! Seega, võta ühendust tartu@tekstiilipesur.com või helista +372 5885 3441 ja broneeri pesurid aegsasti!