Maksmine e-poes on lihtne ja turvaline. Järgnevalt on toodud juhised, kuidas tasuda pangalingi kaudu:

 

  1. Valige e-poest soovitud toode “ Tekstiilipesuri broneering ” ja lisage see ostukorvi.
  2. Jätkake tellimuse vormistamist ja sisestage oma isikuandmed ning kontaktandmed. Kui soovite arvet ettevõtte nimele, sisestage ka ettevõtte nimi.
  3. Kui olete valmis ostu sooritama, klõpsake nupul “Maksa kohe”.
  4. Valige makseviisiks sobiv pangalink ning seejärel oma pank.
  5. Seejärel suunatakse teid edasi valitud pangalingi keskkonda, kus tuleb järgida konkreetse panga juhiseid.
  6. Kui makse on edukalt tehtud, suunatakse Teid tagasi e-poe kodulehele, kus kuvatakse makse kinnitus.
  7. Peale maksekorralduse kinnitamist saadame tellimuse kinnituse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui Te ei leia tellimuse kinnitust oma postkastist, siis palun kontrollige ka rämpsposti kausta, kuna mõnikord võib tellimuse kinnitus sinna sattuda.

  8. E-arvete saatmine Eesti ettevõtetele ja riigiasutustele ( Vali “Soovin ettemaksuarvet ja maksan ülekandega” ning kirjuta märkustesse )

Kui tekkis küsimusi või probleeme seoses tellimusega, siis võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel aadressil tartu@tekstiilipesur.com või helistage meie klienditeeninduse numbril +37258853441

Mis on Montonio makselahendus?

Montonio on finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub makse- ja finantsteenuseid ettevõtetele ja tarbijatele. Montonio vahendab pangalingi makseid, mis võimaldab kliendil teha kiireid ja turvalisi makseid otse oma pangakontolt. Montonio pangalingi teenus on laialt levinud Eestis ja see on populaarne valik paljude klientide jaoks, kes soovivad teha online-ostusid. Kui kasutate Montonio pangalink’i, saate kindel olla, et teie makseinfo on turvaline ja privaatne.

Tutvu Montonioga