Meist

Tekstiilipesur.com on pereettevõte, mis on spetsialiseerunud tekstiilipesurite renditeenusele. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset teenust ja aidata klientidel hoida oma kodu ja äripind puhtana ning tervislikuna.

Alustasime tekstiilipesurite renditeenuse pakkumist 2015 aastal, kui avastasin, et kärcher puzzi 8/1 c abil sai oma kodu tõhusalt puhastada ning see aitas ka minu allergiaprobleeme leevendada. Nii tekkiski idee jagada seda kogemust ka teistega ning nii sündis Tekstiilipesur.com.

Meie eesmärgiks on pakkuda tõhusaid tekstiilipesureid, mis sobivad erinevatele vajadustele ja pindadele. Meie rendivalikus on üle 10mne seadme seega saame pakkuda ka kõrghooajal rendi teenust, et aidata teil säästa aega ja raha.

Meie meeskond on pühendunud parima teenuse pakkumisele, tagades, et rendiprotsess oleks lihtne, kiire ja mugav. Lisaks võimaldame ka transporti lisatasu eest, mis võimaldab Teil veelgi rohkem aega kokku hoida.

Tekstiilipesur.com usub, et puhtus on tervise alus ning meie eesmärk on aidata kliendil hoida oma kodu või äripind alati puhtana. Tänu meie teenusele saavad kliendid nautida tervislikumat elukeskkonda ja mugavamat elu.

 
Rentima