9 olulist asja, mida peaksid teadma, kui rendid tekstiilipesuri.

9 olulist asja, mida peaksid teadma, kui rendid tekstiilipesuri. Tekstiilipesuri rent_1

Järgnevalt jagamegi 9 olulist asja, mida peaksid kindlasti teadma, kui rendid meilt tekstiilipesuri.

  1. Miinus kraadidega ära jäta pesurit õue, autosse, kuuri ega mujale, kus tekib tekstiilipesuri pumba jäätumise oht.
  2. Kui pesuaine on tekstiilipesuri taga asetsevast nõust otsa saanud, siis palun lülita pump nupust kinni. Nii väldid pumba ülekuumenemist ja läbipõlemist.
  3. Tekstiilipesuri puhastusaine veekoguse mõõtmiseks kasuta alati valget ämbrit. Sellega väldid suurema koguse pesuaine tegemist, mis hiljem hakkaks jooksma üle valge ämbri põrandale või vee sattumist mootorisse.
  4. Kasuta puhastamiseks ainult pesuriga kaasa tulevaid puhastustablette. Väldi Fairy, pesupulbri või mõne muu pesuvahendi kasutamist, mis suures koguses vahtu tekitavad. Samuti ära kasuta tugevaid kemikaale, mis võivad rikkuda tekstiilipesuri ja puhastatava eseme.
  5. Puhastamist vajavatelt esemetelt eemalda kõik lahtine mustus tolmuimejaga (nt liiv, kivid ja muu puru). Tekstiilipesuril puuduvad filtrid, mis ei võta neid osakesi kinni ja need satuvad õhku. Nii võib mustus sattuda ka sügavamale kangasse. Lisaks võib tekkida pesuri õhukanalite ummistuse oht.
  6. Tekstiilipesur ei sobi veekahjustuse või uputuse likvideerimiseks!
  7. Pesuaine tegemiseks on lubatud kasutada maksimaalselt 50°C vett.
  8. Tekstiilipesur ei sobi ühtegi laadi ehitustöödeks või ehituspindade puhastamiseks!
  9. Palun tagasta pesur puhtana (sh valge ämber), sest nagu Sina soovid rentida puhast masinat, soovivad seda ka teised. Puhastamata masina tagastamisel rakendame eraldi puhastustasu 50€.

Tekstiilipesur.com meeskond on alati valmis teid aitama ja vastama teie küsimustele.